93

„Wolves“ nepaliko šansų „Šiaulių“ komandai

2024.04.27 19:06
Sulaimonas | Betsafe-LKL nuotr.

Vilniaus „Wolves Twinsbet“ (20-8) komanda pasiekė užtikrintą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) ir svečiuose 91:65 (25:26, 28:13, 21:13, 17:13) nugalėjo „Šiaulius“ (7-21).

Šiauliečiai nebeturi net teorinių šansų svajoti apie atkrintamąsias, jų kelyje dar liko Klaipėdos „Neptūnas“ ir Panevėžio „7bet-Lietkabelis“. Tuo tarpu vilniečiai užtikrintai įsitaisė trečioje pozicijoje ir dar susikaus su klaipėdiečiais bei Kauno „Žalgiriu“. Jiems tai buvo penktoji pergalė paeiliui.

Šeimininkai demonstravo galingą puolimą mačo pradžioje ir atitrūko 21:9. Vis tik „Wolves Twinsbet“ greitai ėmė naikinti deficitą (23:26), tad Žydrūnas Urbonas prašė pertraukėlės. Po jos dar labiau skirtumą mažino Christianas Mekowulu (25:26), tad iš „Šiaulių“ persvaros liko vos taškas.

Tiesa, iniciatyvos „Wolves Twinsbet“ kurį laiką taip ir neperėmė. Kova liko atkakli, rezultatą lygino Garrisonas Brooksas (32:32) ir tik įpusėjus antram kėliniui vilniečiai po truputį tolo. Vaidas Kariniauskas, Eigirdas Žukauskas ir Arnas Beručka pelnė savuosius taškus (43:37), o spurtą tęsė Rasheedas Sulaimonas – 46:37. Galiausiai po pirmosios mačo dalies vilniečiai turėjo apčiuopiamą pranašumą – 53:39.

Po didžiosios pertraukos vilniečiai savo dominavimą tęsė (59:42) ir visiškai perėmė kontrolę į savo rankas. Kurį laiką šiauliečiai dar priešinosi, tačiau galiausiai skirtumas virto triuškinamu (52:72), o paskutinis ketvirtis tebuvo labiau formalumas.

Nors „Wolves Twinsbet“ kiek atsipalaidavo ir taškų nepelnė pustrečios minutės (75:56), tuo šeimininkai pernelyg nepasinaudojo ir intrigos nebeatkūrė.

„Wolves Twinsbet“ vertėsi be Jeffo Tayloro, Vitalijaus Kozio ir Artūro Žagaro, kurie gydosi smulkias traumas.

„Šiauliai“: Leonardas Thorpe (6/10 dvit., 6 atk. kam.) ir Shaquille Keithas (4/10 dvit., 4 atk. kam.) po 13, Tomaš Pavelka 12 (4/9 dvit.), Paulius Danusevičius (4/6 dvit., 8 atk. kam.) ir Seanas Armandas po 8, Danielius Baslykas 5 (1/6 trit.), Bennettas Vanderis Plas 4 (1/4 trit., -3 n.b.), Nojus Mineikis 2.

Wolves Twinsbet: Rasheedas Sulaimonas 24 (4/7 dvit., 5/8 trit., 7 atk. kam., 24 n.b.), Tre'shawnas Thurmanas 14 (3/7 trit., 4 atk. kam.), Eigirdas Žukauskas 12 (4/9 trit., 7 atk. kam.), Christianas Mekowulu 11 (5/6 dvit.), Vaidas Kariniauskas 9 (3/5 dvit., 5 rez. perd.), Arnas Beručka (2/4 trit., 7 atk. kam.) ir Regimantas Miniotas (3/5 dvit., 11 atk. kam., 4 rez. perd.) po 6, Garrisonas Brooksas 5, Kristupas Žemaitis 4 (6 rez. perd.).